Про нас

Місія школи – полягає в тому, щоб створити умови для розвитку творчого потенціалу, здібностей та талантів учнів в умовах багатонаціональної школи. Спрямована на виховання активного громадянина, на сприяння збереження його фізичного, інтелектуального, морального та психічного здоров’я, на розвиток особистості, збагаченої науковими знаннями, готової до творчої діяльності в сучасних життєвих умовах. Це єдина у місті школа, де викладають учителі-іноземці. Завдяки міжнародній співпраці, школа бере участь у декількох україно-польських програмах, що дають можливість здійсненню культурного обміну учнів та вчителів (м. Рибнік, Жешув, Бродніца, Краків, Варшава, Варшава, Гожув, Нова Руда, Нова Суль, Мендзєлєссє, Закопане та ін.)

Запозичення нових методик, технологій: використання «Технології успіху», використання ІКТ в умовах багатонаціональної школи, використання методики КТС (колективні творчі справи), здоров’язберігаючі технології.

Загальна кількість учнів, які навчаються у школі – 834.
Кількість дітей різних національностей73 (вірмени, узбеки, азербайджанці, татари, росіяни, албанці, пакистанці, корейці, євреї, поляки, молдавани, чеченці, болгари, киргизи, грузини, німці)Кількість дітей-переселенців39.

Кількість педагогічних працівників.  З них:

Спеціалістів 18
ІІ кваліфікаційної категорії 11
І кваліфікаційної категорії 3
Вищої кваліфікаційної категорії 45
“Старший вчитель” 22
“Вчитель-методист” 7

Адміністрація закладу

директор навчального закладу

Долгова Світлана Володимирівна [ директор ]

заступник директора з навчальної роботи

Новікова