Безкоштовні курси для учнів 9-11 кл.

бер. 2019 завершено

Реалізація проекту «Школа передових технологій», що фінансується ПрАТ «Київстар» в межах міжнародної ініціативи Make Your Mark. Мета проекту: створення умов для розвитку молоді України в умовах сучасного світу шляхом підвищення їх освіченості в питанні енергозбереження та енергоефективності та в питаннях сучасних технологій, а саме – 3D друк та моделювання, програмування та конструювання робототехніки, через впровадження програми навчань за цими тематиками.

В рамках проекту заплановано проведення безкоштовних екскурсій для учнів 9-11 класів, безкоштовних навчальних курсів та Хакатону з призовим фондом.

Для учнів 9-11 класів пропонується проходження трьох безкоштовних навчальних курсів – «Енергоефективність: погляд з парти», “Розумний будинок” і «3D моделювання та друк». Для участі в навчанні необхідно до 12:00 01.03.2019 заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://bit.ly/2BH4oNV. З числа зареєстрованих старшокласників до 15:00 04.03.2019 буде відібрано 18 учнів для участі в навчанні. Навчання пройдуть в науковому містечку «Нова Енергія».

По завершенню навчань, між його учасниками буде проведено хакатон ідей, результатом якого стануть реальні розробки учнів в сфері енергозбереження, комп’ютерного моделювання, програмування, 3D друку та робототехніки. Для переможців хакатону передбачений призовий фонд

Детальніше на сайті: newenergy.if.u

Лютий 27, 2019