Гурток з робототехніки

жов. 2019 завершено

Оголошується набір учнів 6-10 класів на гурток Arduino-роботехніка.
Тебе цікавить робототехніка? Так-долучайся до нас і ми навчимо тебе робототехніці безкоштовно.
Arduino — це портативна платформа з відкритим вихідним кодом, на базі якої легко пристосовуються апаратні засоби і безкоштовне програмне забезпечення для побудови простих систем автоматики та робототехніки. Платформа Ардуіно повністю відкрита для розробників і доступні ціни на плати, модулі та давачі зробили її найпопулярнішою платформою для радіоаматорів в цілому світі. Ми маємо змогу безкоштовно навчати школярів Arduino робототехніці. Це фундамент знань в програмуванні, робототехніці, технологіях розумного будинку, 3D друку, та відновлювальних джерелах електроенергії. Він дасть змогу школярам розвивати свою технічну творчість і застосовувати свої технічні знання на практиці.
В цілому Arduino робототехніка зможе задовільнити будь-яку технічну ідею початківця без поглибленого вивчення програмування та електротехніки.
Всі питання та запис на гурток в кабінеті інформатики (206 к.) у вчителя Тимчишина М.А.

Вересень 18, 2019