Конференція у м. Вільнюс

23-24 листопада 2017 року вчитель польської мови та літератури п. Рената Клечанська взяла участь у Міжнародній науково-методичній конференції “Викладання рідної мови у школах національних меншин як міжкультурний діалог: зміст, досвід, шляхи удосконалення”. Конференція відбувалася у м.Вільнюс (Литва). Учасниками конференції були вчителі Білорусії, Польщі, Литви, викладачі ВУЗів, представники відділів освіти.
п.Рената виступала з доповіддю на тему: “Стратегії викладання та вивчення польської мови як рідної і подекуди як іноземної. Модель двомовної освіти в Україні”.
Крім того п.Клечанська презентувала учасникам конференції Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3.