У нашій школі триває робота над проектом Pixels on Tour Erasmus+, в якому беруть участь учні 5-10 класів під керівництвом учителів англійської мови Тунтули Н.М., Остафійчук Л.І. та СергієнкоТ.А. Учасниками проекту є, окрім нашого міста, Португалія, Франція, Італія та Польща. Особливістю проекту є реалізація інклюзивного навчання через різноманітні засоби мистецтва.  Перший етап проекту уже завершено – результатом його є зроблені фотографії у групах, які складаються з трьох дітей; крім того, проведені заняття із професійним фотографом, на яких діти ознайомилися з основними правилами виконання фотографій. Наступний етап розпочнеться одразу після канікул. Діти будуть робити другу фотографію, після порад фотографа, давати їй назву і робити опис трьома мовами – українською, англійською і їх рідною мовою.