«Рибнік – Івано-Франківськ»

04 травня 2019 року нашу щколу з робочим візитом відвідали представники партнерського міста Рибнік (Польща). Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої міжнародної
співпраці між Івано-Франківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 3 і школою № 8 м. Рибніка. Наші гості оглянули школу і кабінет польської мови, для якого подарували дидактично-розвивальні ігри. Зустріч відбувалася в рамках участі наших шкіл у міжнародному проекті «Рибнік – Івано-Франківськ». Серед присутніх був мер міста Рибніка – пан Пьотр Кучера і заступник мера – пан Войчєх Свєркош.

Травень 06, 2019