Святкування дня Конституції Польщі

4 травня o 12.00 в актовій залі ЗШ №3 відбулося шкільне свято з нагоди Дня Конституції Польщі. Метою заходу було ознайомити учнів з важливою подією 1791 року – прийняттям Конституції Польщі. Це була перша Конституція в Європі та друга в світі після Сполучених Штатів Америки. Гості заходу мали змогу переглянути презентацію краєвидів сучасної Польщі, тематичну інсценізацію поділу країни, насолодитися грою акторів, звучанням патріотичних пісень та віршів, які створювали урочистий, а моментами і зворушливий настрій свята. Шкільне дійство закінчилося урочистим виконанням пісні “Рота” Марії Конопніцької.

Травень 04, 2017