Вечір поезії

24 березня в приміщенні Обласного лялькового театру м. Івано-Франківська відбувся вечір зустрічі з польською та українською поезією «Поезіє, яке твоє ім’я?». Організаторам цього дійства є Центр Польської Культури і Діалогу Європейського в Івано-Франківську. Сценарій чудового концерту підготувала пані Рената Клечанська і ньому брали участь учні ЗШ №3: Данилюк Дана та Діана, Зейналова Каміла, Коваль Аня, Новицька Єва, Романюк Юлія, Свалова Ірина, Редька Дмитро, Гусениця Ангеліна, Левицька Юлія, Ткачівська Соломія, Гаврилаш Юля, Свідрук Надія, Стороженко Анастасія та Модестов Даніель. Вчителі нашої школи також відвідали цю подію (Тунтула Н. М., Галюк Н. Я., Єрмоленко С. Ю., Крисовата О. З., Галущак Ю. В., Бучинська Н. Я та пані Малгожата Гула) і отримали величезне задоволення від концерту і власне від виступу своїх учнів. Велике спасибі п. Ренаті!

Березень 29, 2018