Зустріч з представником Dorich Baby Care Foundatiion

У п’ятницю, 16.02.2018 р., до нашої школи завітала представник громадської організації Dorich Baby Care Foundatiion Доркас Осей Бонсу. Ця дівчина з далекої Гани (Африка) вчиться на 5-му курсі Національного медичного університету м. Івано-Франківська.

Доркас Осей Борсу розказала про свою країну і сім’ю, показала відеофільм про організацію, яка допомагає сиротам, інвалідам та всім дітям, які потребують допомоги в Гані.

Учні 9-В класу і їх вчитель англійської мови Тунтула Наталія Миколаївна із зацікавленістю слухали розповідь волонтерки, розказали про себе і про нашу школу.

Спілкування з носіями мови завжди цікаві для учнів і вчителів, тому ми їх часто запрошуємо до школи.