Зустріч з поетами

У рамках польсько-українського літературного фестивалю «XXVI Міжнародна Галицька Літературна Осінь», який покликаний об’єднати творчий потенціал України і Республіки Польща в творенні спільного майбутнього, 28 вересня 2016 року до ЗШ №3 завітали гості: польський поет, прозаїк, журналіст Ян Дидусяк та поет, голова Львівської обласної спілки письменників Ігор Гургула.
Поети читали свої вірші, розповідали про своє життя, що викликало в учнів багато запитань та незабутніх вражень. Особливо зацікавили дітей розповіді Яна Дидусяка, котрий уже понад 30 років проживає в Сіднеї, Австралія. Після зустрічі учні отримали в подарунок збірки його поезій з автографом. Ігор Гургула теж потішив учнів своїми поезіями, після творчого завдання нагородив переможців своїми збірками, зокрема три видання передав до бібліотеки школи.

Вересень 29, 2016