Звіт про поїздку до Польщі

З  07  по 20 липня 2019 року на запрошення директора Карітасу Єпархії Сосновської Томаша Фольга відбулася поїздка 31 учня   Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 до Польщі (місто Закопане, осередок Харенда).

Супроводжували дітей вчителі початкових класів Павленко Олена Михайлівна і Лудикова Тетяна Степанівна та вчитель інформатики Чуйко Святослав Віталійович.

Було організовано кілька походів у гори. Зокрема учні піднімалися на гору Губалувка (1126 метрів над рівнем моря), де діти милувалися краєвидами  та красою інших вершин польських Татр.

Також незабутньою була мандрівка на мальовниче озеро Морське Око (площа 34,5 га, глибина — до 51 м.),  найбільше та найвідоміше озеро у Татрах.

Не менш цікавими були і інші екскурсії, наприклад,  поїздки до Нового Таргу, де прогулялись центральною площею міста, поласували морозивом; та Людзьмежу, в якому учні переглянули документальний фільм «Свідчення» про місцевий релігійний центр Подхале, місце зустрічі багатьох паломників та санктутарій Пресвятої Мати Божої Людзьмежської.

Відвідини Хохловського термального басейну особливо потішили дітей та додали чимало незабутніх емоцій кожному.

Довгоочікуваною була поїздка до Кракова. Прогулянки старим містом із чудовою архітектурою, екскурсія до славетного замку Вавель, відвідини музеїв зробили цей день незабутнім.

Збагачувалися наші діти і духовно, зокрема відвідували богослужіння у костелі Святого Апостола Іоана та їздили до старовинної і унікальної церкви Покров Пресвятої Богородиці, що була побудована без жодного цвяха.

Щодня діти займалися різноманітними спортивними і рухливими іграми на свіжому повітрі (футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, теніс), брали участь у спартакіадах, квестах, конкурсах талантів, показах моди та інших цікавих змаганнях,  де посіли призові місця, за що наприкінці поїздки були нагороджені грамотами та цінними призами.

Була також організована зустріч з директором Карітасу Єпархії Сосновської Томашем Фольга. Учні, в свою чергу, розповіли про нашу школу, наше рідне місто Івано-Франківськ, співали українських пісень, танцювали і читали вірші.

Загалом це була чудова можливість отримати нові знання з історії, географії, мови, відпочити, оздоровитися, знайти нових друзів, покращити знання з польської мови, збагатитися яскравими емоціями і враженнями та набратися нових сил.

Учні, батьки та вчителі школи дякують нашим польським друзям за запрошення і незабутній відпочинок та усім, хто брав безпосередню участь у нашій поїздці.

Липень 24, 2019