Екскурсія на аеродром

23 жовтня  2018 року (з метою профорієнтації) відбулася екскурсія учнів 8-Б класу Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 на аеродром 114-тої бригади тактичної авіації (114 БрТА, в/ч А1349).

Заступник командира ескадрильї з морального-психологічного забезпечення розповів школярам про військові будні солдат, про участь бригади в антитерористичній операцій на Сході України, про наявне озброєння винищувальної авіації, зокрема винищувачів МіГ-29.
Після екскурсії діти мали змогу побувати в кабіні літака і відчути себе у ролі військового пілота.
Екскурсію на Івано-Франківський аеродром організувала та провела соціальний педагог ЗШ № 3 Соболь А.В.
Жовтень 25, 2018

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58