Ремонт актовго залу

Нарешті закінчився ремонт актового залу. Початком ремонтних робіт послужило сприяння генерального консула республіки Польща у м. Львові п. Яцика Жура, який винайшов можливість надати кошти, за які були поміняні усі старі вікна залу на нові. За що увесь колектив школи йому щиро вдячні.
Крім того були залучені кошти благодійної батьківської організації “Піклувальна рада”, спонсорські внески окремих батьків та благодійні внески педагогів.
Після основних ремонтних робіт педагогічні працівники приводили актовий зал в порядок. Як це відбувалось і що з цього вийшло можна переглянути нижче:

Лютий 01, 2016