Завершено встановлення огорожі

Цього місяця були завершені усі роботи по встановленню огорожі з метою естетичного облаштування території школи для відпочинку дітей та занять на уроках фізичної культури.

Проект проходив за підтримки міської цільової програми “Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківську”, завдяки якій школа мала змогу виграти 50 000 грн.

Загальний бюджет проекту – 115 796,00 грн.

З них:

1. кошти міської цільової програми – 50 000 грн.;
  2. кошти членів Благодійної організації “Піклувальна рада Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 з російською та польською мовою навчання” – 65 796,00 грн.

Школа висловлює щиру подяку Івано-Франківській міській раді за те, що не стоїть осторонь нагальних потреб загальноосвітніх навчальних закладів, та батькам школи за підтримку проекту.

Листопад 14, 2016