Збори піклувальної ради школи

12.02.2016р. відбулися збори членів Благодійної організації «Піклувальна рада Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 з російською і польською мовами навчання», на яких були присутні представники батьківської громадськості 1-10-х класів.
Голова Благодійної організації Світна З.І. доповіла про те, що була присутня на зборах у міській раді, де громадам міста пропонували взяти участь у міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, розказала про критерії оцінювання проектів та запропонувала спрямувати зусилля і кошти Благодійної організації на вирішення питання часткового встановлення на території школи огорожі з метою посилення безпеки учасників навчально-виховного процесу перед початком облаштування спортивного майданчика.
Була створена робоча група для складання проекту:
– Світна Зоряна Іванівна – голова Благодійної організації «Піклувальна рада ЗШ №3»;
– Крамаренко Юрій Владиславович – керівник проекту;
– Карнафель Любов Сергіївна – бухгалтер Благодійної організації;
– Курочка Артем Васильович;
– Обідняк Наталія Ігорівна;
– Стороженко Сергій Анатолійович;
– Зобків Андрій Ярославович.