Чергова інтелектуальна перемога

21.02.2019 року  на базі Університету  Короля Данила Галицького відбулася чергова інтелектуальна гра  «ГлуздоГерць»: музичний квіз – ГлуздоГреммі. У цій грі брали участь 16 команд м.Івано-Франківська (по 10 учасників). Серед учасників була і команда  Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 «Музграя-3».

У ході гри учасникам були запропоновані 8 турів (хімічний, дитячий, «переклад», «ребуси»).  У цікавій та складній формі були представлені сучасні та класичні музичні твори, які необхідно було правильно визначити. Звучали 64 композиції: всі команди  вгадували їх, думали, підспівували, танцювали та робили селфі. Особливо запам’ятались  тури, в яких композиції відтворювались у живому виконанні на акордеоні та саксофоні. У відеотурі пролунало 8 композицій від львівського скрипаля-віртуоза Олександра Божика.

У складі команди ЗШ №3 були:

• Галюк Наталя Ярославівна – капітан команди, вчитель хімії.
  • Мінкіна Марина Олександрівна – вихователь ГПД
  • Єрмоленко Світлана Юріївна, вчитель фізики.
  • Казакова Олена Василівна, учитель англійської мови.
  • Карпюк Олександр Володимирович.
  • Тарас Дмитро – учень 11-А класу
  • Ворощук Даниїл – учень 10-В класу
  • Федорців Єва – учениця 11-В класу
  • Калюжний Олександр – учень11-А класу
  • Казаков Нікіта – учень Української Гімназії № 1

Саме учні зіграли провідну роль в отриманні нашої перемоги. Їхні відповіді показали високий рівень музичних знань  та ерудиції.

Ура! Ми перемогли! Наша команда посіла І місце!

Учасники команди  отримали багато цінних призів, а також величезну кількість позитивних емоцій та незабутніх спогадів.

Лютий 23, 2019