Інтелектуально готові

Щоденно на уроках, на позакласних заходах та екскурсіях вчителі нашої школи розкривають та виховують талановитих учнів. Звичайно, для цього потрібно займатись самоосвітою, бути в курсі актуальних
подій, що відбуваються у місті та країні. Вперше наша команда зіграла в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», що відбувалась в кінотеатрі «Люм’єр», у 2012 р . За цей час ми тренувались,брали участь у сучасних Квiзах, турнірах. Наша команда складається з педагогів, котрі думають по-різному, тому що кожен із нас – це особистість, проте ми добре розуміємо та доповнюємо один одного. 21 березня 2019р. в актовiй залi ЗШ №23 вiдбувся мiський турнiр з iнтелектуальноï гри “Що? Де? Коли?” серед вчителiв. У турнiрi взяли участь 7 найсильнiших та найактивнiших команд мiста. Учасники шкільної команди «Третя хвиля»: Галюк Н.Я., Мiнкiна М.О, Бондаренко О.В., Соболь А.В., Казакова О.О, Чуйко С.В., Менiв Т.О. Наша команда вийшла до фiнального батлу з командою ЗШ №1 за звання чемпiона мiста. Виборовши перемогу у вирiшальному турi команда “Третя хвиля” отримала титул переможця. Дякуємо організаторам, ведучому Макарову В.І., компетентному журі за можливість зробити ще один крок для розвитку ерудиції та самоосвіти. До нових зустрічей!

Березень 22, 2019