Інтелектуально готові

Щоденно на уроках, на позакласних заходах та екскурсіях вчителі нашої школи розкривають та виховують талановитих учнів. Звичайно, для цього потрібно займатись самоосвітою, бути в курсі актуальних подій, що відбуваються у місті та країні. В черговий раз команда вчителів нашої школи «Юніор» брала участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», що відбулась в кінотеатрі «Люм’єр» 1 грудня 2016 р.
Вперше наша команда зіграла у 2012 р і одразу посіла призове місце. Особливо цікавими є ігри шкільних вчительських команд, що відбуваються 1-2 рази на рік на базі Будинку вчителя та школи – ліцей №23. Наша команда складається з педагогів, котрі думають по-різному, тому що кожен із нас – це особистість, проте ми добре розуміємо та доповнюємо один одного. Основними учасниками шкільної команди «Юніор» є вчителі інформатики Скрипник Володимир та Тимчишин Максим, вчитель історії Криворотов Володимир, вчитель хімії Галюк Наталія, вчитель фізики Бащак Таїсія, вчитель географії Хребтовська Ірина, вихователь групи продовженого дня Мінкіна Марина. Дуже приємно, що до гри приєднується вчитель англійської мови Козакова Олена, наразі вона знаходиться у відпустці по догляду за дитиною. Кожен із вчителів має певні досягнення за ці чотири роки участі у грі та зробив крок вперед для розвитку самого себе.
Поряд із командами Прикарпатського та Медичного університетів, «Богині ефіру», “Коти Шредінгера”, «ОТБ Галичина» і «Етюд» та іншими, команда школи №3 показує хороші результати. Дуже приємно, що серед учасників гри в інших командах є випускники нашої школи Анна Сенюк та Юлія Острая. Це говорить про те, що традиції нашої школи продовжуються в наших учнях. Гравці команд мають широкий світогляд і цікавляться досягненнями сучасного суспільства. Вони вміють швидко і оригінально думати. Знають велику кількість фактів, дат і подій, адже всі багато читають. Найжвавішу і найважливішу роль в іграх, звичайно ж, відіграє відомий всім прогресивним людям Івано – Франківська і України – Володимир Макаров. Гра під керівництвом В. Макарова має свої особливості: є три раунди, 21 питання. Протягом хвилини за допомогою мозкового штурму команди шукають відповідь на питання. Майстерність у прийнятті правильних рішень проявляється у нашої команди щоразу краще і краще! І є мрія, що команда «Юніор» ЗШ№3 з досвідом ігор і тренувань впевнено перейде до числа переможців і підтвердить свій статус лідера серед ерудитів!

06 Грудня, 2016