Круглий стіл з міністром освіти

26 жовтня Лілія Гриневич перебувала з робочим візитом у Львові. Міністр відповідала на запитання стосовно декларації щодо логіки імплементації мовної статті Закону “Про освіту, яку підписали Україна та Польща  та провела круглий стіл за участі представників польської меншини та шкіл з польською мовою навчання.

Представники польських шкіл наголосили, що у процесі імплементації потрібно враховувати специфіку кожної школи, або ж має існувати законодавчий коридор, який давав би можливість врахувати цю специфіку.

«У нашій школі навчаються представники дуже різних національностей – окрім українців також корейці, австрійці, поляки та інші. У нас навчаються українською, польською та російською. І всі наші діти на високому рівні володіють щонайменше трьома мовами. Для нас важливо мати свободу для вивчення предметів різними мовами», – підкреслила директор нашої школи Світлана Долгова.