День української писемності

І зачаровує серця пісенна українська мова” під таким гаслом 23 жовтня було проведено усний журнал до Дня української писемності та мови учнями 5-В класу, а саме, Бабенком Іллею, Михайлюком Арсеном, Вітковським Максимом, Левицькою Юліє Гусеницею Ангеліною та вчителем мови та літератури Менів Тетяною Олександрівною за участю бібліотекарів школи для учнів молодшої школи, а саме 2-В та 2-Д класів.

П’ятикласники ознайомили учнів із визначними постатями української словесності, розповіли про виникнення свята – Дня писемності, через цікаві мовні ігри підвищили інтерес до вивчення рідної мови.

Жовтень 24, 2019