Андріївські вечорниці

З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія (13 грудня), коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.
12 грудня в актовій залі відбулося літературно-музичне дійство «Андріївські вечорниці» за участю 8-А класу (класний керівник Менів А.В.). Глядачі мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Усі присутні були вражені цікавою і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, народними піснями.