“Яке прекрасне рідне слово!”

9 листопада 2018 року о 12.00 год. в актовому залі нашої школи відбувся урочистий захід, присвячений Дню української писемності та мови: “Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи!

Зі сцени лунали поетичні рядки про красу, багатство та неповторність української мови, які уміло чергувалися із сучасними піснями про Україну та перепліталися зі сценічними постановками про Нестора-літописця та творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Цікаво і неординарно виглядав, складений із атласних стрічок, імпровізований тризуб, а також танець із синьо- жовтими полотнами під фінальну пісню ” Гімн українській мові”.
        Свято підготували тридцятеро учнів з 5-9 класів під керівництвом вчителя української мови і літератури Крисоватої О.З.