День Конституції Польщі – 2019

День Конституції  у Польщі є одним із найбільших національних свят, що символізує національне єднання, незалежність та ствердження демократичних засад і відзначається 3 травня.
Саме 3 травня 2019 р. у ЗШ №3 відбулися урочистості з нагоди цього свята у актовій залі, організовані вчителями польської мови та за участю учнів 2,4,6-9 класів як з польською, так і з російською мовами навчання.
На свято завітали учні старших класів з польською мовою навчання, вчителі та батьки.
Усі присутні були вражені цікавою і та пізнавальною програмою, акторською майстерністю учнів, патріотичними піснями та виконанням народного польського танцю полонезу.

Травень 04, 2019