22 жовтня 2018 року о 12.00 год. у методичному кабінеті ЗШ №3 відбувся шкільний етап XXVII Конкурсу декламаторів імені Адама Міцкевича «Креси 2018». Цей захід є уже традиційним для нашої школи і завжди багатолюдним . Цього року в ньому  взяли участь 32  любителів поетичного слова, що декламували обрану поезію польських авторів. Згідно правил проведення конкурсу, всі учасники були розділені на три вікові категорії :

І – діти до 12 років;

ІІ – діти та молодь від 12 до 16 років;

ІІІ – молодь від 16 років.

Особливістю даного заходу є те, що кожен учасник представляє дві поезії або уривок прози польською мовою, а для ІІІ вікової категорії обов ‘язковим є виконання одного твору авторства Адама Міцкевича.

Найчисельнішою виявилась група учнів до 12 років. Саме вони найбільше вразили членів журі своєю майстерність виконання , інтерпретацією віршів та емоційністю.

За рішенням комісії до наступного етапу конкурсу, що відбудеться у Львові 17 листопада 2018року, зараховані такі учні :

1. Ірма Трач ( І вікова категорія );
  2. Юлія Смірнова ( ІІ вікова категорія );
  3. Христина Конвалюк ( ІІІ вікова категорія ).

Усі учасники заходу нагородженні дипломами та пам’ятними подарунками.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів та творчих злетів у наступному етапі конкурсу.

Організатори конкурсу : Крисовата О.З., Роговська А., Менів А.В.