У період з 10 до 15 грудня у місті Білосток (Польща) учениця 11-В класу нашої школи Христина Конвалюк взяла участь у фінальному етапі 27 конкурсу декламації польської поезії “Kresy 2018”. Окрім України, у конкурсі взяли участь юнаки та дівчата з різних куточків світу, зокрема з Естонії, Білорусії, Болгарії, Румунії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови та Чехії. Для учасників фінального етапу конкурсу були організовані різні тренінги та майстер-класи, зокрема з акторського мистецтва в театральній Академії. Кінцевим результатом навчання став зіграний ними у Ляльковому театрі спектакль, на який було запрошено багато поважних гостей Польщі в цілому та Білостоку зокрема.

Кожна країна привезла частинку тепла та любові до польської поезії.

“Цей конкурс – це насамперед свято для мене, пізнавання чогось цікавого, нові знайомства і досвід” – прокоментувала Христина Конвалюк, учениця Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ст. №3.

Насамкінець для учасників конкурсу була організована святкова Різдвяна вечеря, де, за польською традицією, вони складали один одному побажання і при цьому ділилися “оплатком”.

Тиждень у Білостоці промайнув у теплій дружній атмосфері та подарував багато позитивних емоцій, нові знайомства, дозволив зануритися у чарівний світ польської поезії в інтерпретації різних народів.

Грудень 30, 2018