09.10.2018 року на базі ЗШ № 3 проведено семінар для вчителів польської мови та літератури «Використання інтерактивних технологій для розвитку просторового, абстрактного та логічного мислення дітей».
Майстер-клас провела професор Люблінського університету ім.Марії Складовської-Кюрі п.Гражина Вишневська. У заході взяли участь вчителі-іноземці, котрі працюють у ЗШ № 3, – Цехомська М.,
Роговська А., Гула М., Риняк Е., інші вчителі початкової школи та викладачі польської мови і літератцри ЗШ № 3. Участь у семінарі також взяли вчителі шкіл міста Івано-Франківська: №№ 4, 5, 11, 22, 23, 24, школа-гімназія № 3, гімназія №2 , та вчителі польської мови та літератури з Івано-Франківської області – зокрема, з педагогічного коледжу та школи № 9 м.Коломия, школи № 1 м.Вигода та Бурштинської гімназії.

Жовтень 13, 2018