Шкільний етап конкурсу декламації польської поезії “Креси 2019”

Шкільний етап ХХVIII конкурсу декламації польської поезії імені Адама Міцкевича “Креси 2019”

21 жовтня 2019 року в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3 відбувся шкільний етап уже ХХVIII конкурсу декламації віршів імені Адама Міцкевича “Креси 2019”. Цей захід щороку набуває все більшої популярності серед учнів нашої школи через милозвучність, глибину і колорит польської поезії. Цього року у конкурсі взяло участь 35 учнів у чотирьох вікових категоріях. Наймолодші – вік до 7 років включно, діти у віці 8-12 років, молодь від 13 до 15, та молодь від 16 і дорослі.

Учасники вразили журі своєю інтерпретацією та вибраними поезіями. На конкурсі звучали поезії А. Міцкевича, Ю. Словацького, В. Шимборської, Я. Бжехви, Ю. Тувіма, А. Фредри, В. Белзи та інших відомих польських поетів.

Перемогу, кожен у своїй категорії, здобули Софія Сокирка (7 років), Аніта Чіркова (12 років), Таїса Стружанська (14 років) та Каміла Зейналова (16 років), саме вони змагатимуться у декламуванні польської поезії в наступному всеукраїнському етапі конкурсу декламації польської поезії імені Адама Міцкевича “Креси 2019”, що відбудеться 16 листопада у Львові.

Бажаємо їм успіху та перемоги!

Жовтень 22, 2019