Відкриття кабінету польської мови

21 лютого 2018 року в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3  були проведені урочистості  та офіційне відкриття кабінету польської мови та літератури для учнів 5-11-х класів. Це приміщення оснащене  сучасною інтерактивною дошкою, є підключення до мережі Інтернет, комп’ютерна та копіювальна техніка, але найпривабливіше у ньому – багата бібліотека із сучасною методичною та художньою літературою, а також із словниками та довідниками.

Відкриття кабінету – своєрідна «подяка» всім, хто долучився до створення та  матеріального забезпечення кабінету, а також  звіт про використані кошти.

На урочистості були запрошені гості: Консул Генерального Консульства Республіки Польща у Львові п.М.Орліковські, директор ORPEGу (Варшавська організація, яка направляє вчителів-поляків на роботу по всьому світу) п.А.Радецка та її заступник п.М.Вихудскі. Були присутні і представники Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника проректор з навчально-методичної роботи Шарин С.В. та викладач О.Пелехата, методист Івано-Франківського ОІППО Козленко Я.В., директор Івано-Франківського Центру польської культури та європейського діалогу п.М.Осідач, директор Дрогобицького методичного центру, що курує вчителів-поляків, котрі працюють по всій Україні, п.А.Хлопек.

Висвітлювали цю подію представники засобів масової інформації: ОТБ «Галичина», радіо м.Жешув та «Галіційський кур’єр».

Приємно, що завдяки учениці 11-В класу школи Короткій Наталії  (вчитель – Клечанська Рената), котра два роки поспіль посідала І місця на IV етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з польської мови і літератури та  двічі нагороджена стипендією Президента України, цьогоріч  IV етап відбудеться в м.Івано-Франківську. Учні 9-11-х класів та їхні вчителі, котрі приїдуть з усієї України на цю олімпіаду, зможуть відвідати кабінет польської мови та літератури  ЗШ № 3  і  поспілкуватися з носіями польської мови.

А Наталії Короткій бажаємо успішного виступу на IV етапі.