Вітаємо наших переможців!

Вітаємо учнів нашої школи, Коротку Наталію та Стефанко Дануту за зайняте ІІ місце на заключному ІV етапі IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та зичимо їм нових перемог і звершень!

Нагадаємо, що Олімпіада відбулася 26-28 березня 2018 року в Івано-Франківську на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Слід відзначити, що наші учні змагалися із учасниками із 11 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Хмельницької та міста Києва. У першому “мовному” етапі наші дівчата були попереду на І місці, однак дещо забракло балів у другому етапі, що і зумовило кінцевий результат.