Екскурсія до компанії “Eleks”

Програмувпння та IT-технології – новітні і неймовірно перспективні галузі. Це постійний розвиток і безліч можливостей.
Тож, 4 грудня, в рамках міжнародної акції “Нour of code“, група з 15 підлітків з нашої школи відвідали ІТ-компанію “ELEKS”. Ця компанія розробляє технології, що використовуються  в різних країнах світу.
Презентація складалася з двох частин, що супроводжувалися заохочувальними призами, яскравими та інформативними медіа. Спікери говорили з дітьми зрозумілою мовою. Вони доносили досить складну інформацію майже “на пальцях”.
В першій частині учні дізналися про діючі та майбутні проекти, “командний дух” та історію заснування компанії. Учні мали змогу давати запитання, в результаті яких дізнались про критерії прийому до “ELEKS”, про необхідний багаж знань та навиків для освоєння професії в ІТ-індустрії. Вся презентація була неймовірно яскравою і цікавою всім.
В наступній частині інженер-розробник Василь розказав нам про технічні аспекти роботи програмістів та показав приклади кодів, що використовуються в проектах. Також пояснив деякі аспекти життя і роботи працівників компанії.
Загалом, презентація була проведена в теплій та дружній атмосфері. І спікери і слухачі задавали влучні і цікаві питання, а завершилась зустріч врученням сертифікатів та солодощами.

Калюжний Олександр (11-А)