“Фестиваль фізичного експерименту”

18 листопада 2018 року учні 8-их класів разом з вчителем фізики Єрмоленко С. Ю. прийняли участь у роботі VI обласного “Фестивалю фізичного експерименту”, що відбувався на базі фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. В ході цього заходу діти мали можливість побачити демонстрацію сучасних цікавих і наочних дослідів, поспілкуватись із студентами та викладачами факультету, провести екскурсію навчальними та науковими лабораторіями, а також прослухати науково-популярні лекції фізико-технічного профілю від провідних професорів факультету.