Інформатика: Школа молодого вчителя

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки проведено засідання школи молодого вчителя інформатики “Методи та форми викладання інформатики”. Захід проведено на високому організаційному науково-методичному рівнях. Учитель інформатики Скрипник В. В. ознайомив учасників засідання ШМВ з можливостями та перспективою  дистанційного оцінювання, проаналізував інструменти для тестування. Учителі В. Скрипник та М. Тимчишин провели майстер-клас “Створення тестів у програмах OnlineTestPad, Google Forms, MyTestX Pro” та провели аналіз переваг та недоліків даних програм.

Квітень 06, 2017