Інтелектуальна гра “Комп’ютерній геній”

В рамках проведення тижня інформатики в школі, 26 грудня вчителями інформатики було проведено інтелектуальну гру знавців інформатики “Комп’ютерний геній”. У змаганні взяли участь учні 9-10 класів, що сформували три команди: “ВП” (команда 10-В), “ФНАТІК” (команда з учнів 9-их класів) та “ДРЕВОЛАЗИ” ( команда 10-Б). Після запеклої боротьби, вдало пройшовши усі конкурси перемогу здобула команда “ФНАТІК” . Після гри команди отримали солодкі призи, найактивніші гравці також отримали подарункові бали з інформатики.

Жовтень 26, 2015