Призери турніру юних математиків

23 лютого в приміщенні Івано-Франківського природничого ліцею відбувся “Турнір юних математиків” серед учнів шкіл, гімназій та ліцеїв нашого міста. У цьому непростому конкурсі брала участь команда нашої школи, яку очолювала вчитель математики Бащак Таїсія Валеріївна. До складу команди входили: Волощук Максим (9-Д), Антонов Денис (9-Д), Максимів Вероніка (9-Д), Куртинюк Марта (8-Д), Кушнарьов Роман (7-Д). Підготовка до участі в цьому престижному турнірі була дуже напруженою. Але робота дітей і вчителя була високо оцінена. Наша команда посіла ІІ місце серед 15-ти команд, а Волощук Максим був визнаний найкращим доповідачем! Від щирого серця вітаємо учнів і Таїсію Валеріївну і бажаємо успіхів та перемог!!!

Лютий 25, 2019