23 березня о 12:00 в актовому залі Університету Короля Данила вперше у Івано-Франківську відбулися змагання трекових роботів, запрограмованих учнями старших класів загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківськ та області.

Заявки на участь подали команди шкіл з Івано-Франківська, Долини, Калуша, Коломиї та Угорників.

Розроблений, в межах проекту RoboSprint, робот, типу line follower, представляє собою модель автомобіля оснащеного мікроконтролером Arduino, сенсором лінії, сенсором старт/стоп, сервоприводом, що задає кут повороту передніх коліс, а також системою керування потужністю тягових коліс.

Наша школа також взяла участь у змаганнях. Учень 9 класу Лоза Данило та учень 8 класу Корсун Артур, під керівництвом вчителя Тимчишина Максима Арсеновича, запрограмували робота та взяли участь у перегонах і зайняли 3 місце.