Наша школа взяла участь у проекті з програмованими машинами на автопілоті на платформі Arduino та отримала навчальну модель автомобіля. Основна мета проекту ознайомлення школярів з особливостями конструкції та програмування простих роботів, отримання навичок розробки програмного забезпечення платформ з обмеженими обчислювальними ресурсами. Зараз ведеться підготовка команди для участі у змаганнях РобоСпринт (RoboSprint), які планується провести весною 2019.

Учні 5-11 класів, які бажають долучитися до програмування автомобіля та участі в змаганнях, звертайтеся до вчителя інформатики Тимчишина М. А.

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58