На базі нашої школи 28.10 відбувся семінар вчителів хімії. На семінарі були присутні представники із 29 шкіл міста, а також методист ІМЦ Гавриляк Оксана Олексіївна. Основним питанням було “Підвищення ефективності і якості уроку та повне використання його можливостей для навчання, розвитку дітей”. Структурно-часова модель:

1. Модуль 1: Організаційний (ознайомлення з планом роботи)
  2. Модуль 2: Інформаційно-презентаційний (виступ директора, презентація кафедри природничо-математичних дисциплін – Дівнич І. В.)
  3. Модуль 3: Навчально-методичний (мотивація учнів до вивчення хімії за допомогою міжпредметних зв’язків та ігрових завдань – Паньків Н. І., Хребтовська І. М., інтегровані уроки з використанням мультимедійних презентацій, метод проектів – Гончаренко О. В.)
  4. Модуль 4: Практичний (роль домашнього експерименту у підвищенні якості та ефективності уроку – Дейчаківська Н. В., визначення аспектів ефективності і успішності сучасного уроку, які залежать від вчителя. Використання електронних освітніх ресурсів на уроках хімії – Галюк Н. Я., презентація роботи дитячого науково-пізнавального клубу “Думай Рум”)
Листопад 03, 2015