Як навчити дітей по – різному?

Як навчити дітей по – різному? Як заохотити до позашкільної діяльності? Про це 25 жовтня  2019 говорили на педраді, темою якої було «Формування індивідуальної  освітньої території в умовах інноваційного простору та підготовка до самореалізації  успіху дітей на уроках біології, хімії,екології». Директор  Світлана Володимирівна Долгова виступила з питанням « Інновації – об’єктивний та необхідний процес еволюції освіти». Вчителі заслухали  досвід роботи вчителя біології Оксани Володимирівни Короткої : нова програма, робота з інтерактивними підручниками,таблиці, веб-квести. Про впровадження елементів STEM – освіти  при викладанні предметів природничого циклу доповідали  Наталія Ярославівна   Галюк  та Тетяна Миколаївна  Федорова.   Молода колега Христина Богович  ознайомила педагогів  з використання технології критичного мислення на уроках природознавства. Працюючи в групах вчителі  визначали назву нейромедіаторів, що відповідають за певну функції організму, дізнавались про своєрідний  хімічний месенджер, який переносить, підсилює та врівноважує сигнали між нейронами та іншими клітинами в організмі.   Цікавим було дослідження вчителів наявності крохмалю у певних продуктах харчування. Вчителі за допомогою спиртового розчину йоду  проводили якісну реакцію, та дививулись відкриттям.  Як десерт в уявному кафе, була проведена гра  «Що? Де? Коли?». Відповідаючи на інтелект- питання ,  вчителі визначили назви страв, в яких присутні назви географічних об’єктів ( Перець Чілі, Ніжинський салат, Київський торт).  В проект рішення педради запропоновано активізувати діяльність педагогів школи щодо форм і методів роботи з питань профорієнтації учнів, продовжити роботу з питань розвитку здатності учнівської молоді по вибору успішної професії та планування кар’єри, запропонувати вчителям – предметникам проводити бліц – турніри на перервах та в позаурочний час, використовуючи базу  завдань  “Геліантус”.

Жовтень 27, 2019