11.12.2018 р. в загальноосвітній школі I-III ступенів №3 відбувся традиційний конкурс талантів нашої школи. Кожна дитина, яка навчається в школі, може приймати участь за бажанням у трьох номінаціях: інструментальне мистецтво, вокальне мистецтво та мистецтво хореографії. Понад 60 учнів з різних класів співали улюблені пісні, танцювали в різних стилях, грали на фортепіано, гітарі, саксофоні. Наприкінці конкурсу діти були нагороджені грамотами та призами. А саме головне, що всі учасники цього дійства отримали велике задоволення від зустрічі з мистецтвом!