Похід у музей

15  жовтня 2019 року  з нагоди  77- річниці  створення  УПА, дня козацтва та дня захисника України бібліотекарі школи та вчитель з історії Середюк Т.В.  організували екскурсію для  учнів 10-А КЛАСУ  до Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери.

На учнів   чекала насичена інформація з історії  національно – визвольної боротьби, героїки та незламного духу державотворення, що означив все ХХ та початок ХХІ століття для України та її народу . Перед слухачами розгортались картини страт вояків УПА, таємні друкарні та штаби, акти проголошення відновлення незалежності України в часи бойових дій та ризиковані бойові операції з переважаючою силою противника. Історія, яка не схована на сторінках підручників та архівів, а живе в пам’яті юного покоління, назавжди залишиться актуальною та живою .

Жовтень 22, 2019