Методичний марафон -2015: Підсумки

“Творче співробітництво вчителів, як результат якісної освіти”

Ось і закінчився шкільний методичний марафон. В п’ятницю, 11.12 відбулося  засідання усіх учасників. Заступник директора зметодичної роботи Нечипоренко К. А. відзначила високий методичний рівень проведення майстер-класів по використанню комп’ютерних технологій та створенню презентацій, проведенні вчителями Черниш О. В., Тимчишиним М. А., Хребтовською І. М. Також вчителі відмітили  доцільність та своєчсність відкриття в школі педагогічного імідж-клубу “Твори, видумуй, пробуй” (портрет творчого вчителя), засідання в якому підготутвали та провели вчителі Сергієнко Т. А, Марусик Л. Я, Михайленко І. В., Дробко Н. І. Відзначено тренінг для молодих вчителів “Я крокую до майстерності”, підготований учителями Паньків та Фуштей.

Найактивніші учасники отримали у подарунок методичну літературу та солодкі сюрпризи.

Грудень 21, 2015