Педрада-практикум

04 січня 2019 року у школі відбулася педрада-практикум «Формування свідомого компетентністного підходу у педагогів та учнів початкових класів при переході на Нову Українську Школу».

Вчителі початкової школи у формі гри та інших педагогічних прийомів, стратегій, тактик, запропонованих Новою Українською Школою, провели наступні майстер-класи: «Вмотивований учитель – агент змін сучасного освітнього простору в умовах формування Концепції НУШ» (спеціалісти вищої категорії, «старші вчителі» Павленко О.М. та Лудикова Т.С.), «Сучасне освітнє середовище. Робота в центрах» (пеціаліст вищої категорії Плещинська Л.С.), «Дитиноцентризм. Дослідницько-пошукова робота» (спеціаліст вищої категорії, вихователь ГПД Блискун Н.М.), «Педагогіка партнерства і співробітництва» (спеціаліст першої категорії Бондаренко О.В.), «Соціально-психологічний супровід інклюзивного навчання в НУШ» (практичний психолог, спеціаліст першої категорії Ліщинська І.А.), «Викладання іноземних мов у НУШ» (спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Сергієнко Т.А. та спеціаліст другої категорії Залуцька Т.Б.), «Музичне та образотворче мистецтво у початковій школі в умовах НУШ» (спеціаліст вищої категорії», «старший учитель» Дубей Г.Й., спеціаліст першої категорії Бучинська Н.Я., спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист» Буяк Н.П.).

Педрада мала позитивний настрій, вчителі школи ІІ та ІІІ ступенів взяли багато корисного для використання у роботі середніх та старших класів як при проведенні уроків, так і позакласних заходів.

У ході педради поступили позиції до проекту рішення щодо покращення якості та результативності уроків, росту методичної компетентності педагогів, подальшої інтеграції предметів, міжпредметних та міжкурсових зв’язків.