Семінар керівників гуртків образотворчого мистецтва

15.11.2017 на базі Міського центру дитячої та юнацької творчості проведено семінар керівників гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва.
Метою проведення семінару було активізувати роботу педагогів щодо вивчення проблеми формування мистецьких компетентностей на заняттях гурткової роботи та підвищення їх професійної майстерності. Педагоги  взяли участь у практичній частині семінару – майстер-класі «Методика виконання шрифтів у різних техніках. Буква-образ», який провів учитель образотворчого мистецтва Н.Буяк.