Ми – надія твоя, Україно!

24.05.2017 року відбулося загальноміське культурно-мистецьке свято обдарованої учнівської молоді «Ми – надія твоя, Україно!»
За результатами рейтингу, який провів Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, наша школа посіла V місце серед всіх навчальних закладів міста. Це приємно і тому, що ми – перші серед загальноосвітніх шкіл, оскільки перед нами – СШ № 5, УГ № 1, СШ № 11, ПМЛ – школи нового типу, а потім – ми!!!
Найбільше переможців підготували вчителі: Клечанська Рената, Бачкур Ігор Омелянович, Дехтяр Іванна Дмитрівна.
Найвище досягнення показала десятикласниця Коротка Наталія (польська мова та література), яка другий рік поспіль здобула диплом І ступеня на IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.
Ми пишаємося своїми переможцями, які показують високий рівень компетентності в обраних галузях знань, та їхніми вчителями, які, не шкодуючи сил і часу, працюють з обдарованими дітьми.

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58