Наш директор – лаурет премії Ступарика

30 вересня на щорічному загальноміському святі до Дня працівника освіти відбулося вручення премій ім. Богдана Ступарика. Одним із лауреатів преміє є наш директор – Долгова Світлана Володимирівна.

“Долгову Світлану Володимирівну, директора ЗШ № 3. Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 є центром вивчення російської та польської мови в області. У 2014-2015 навчальному році школа посіла 4 місце у рейтингу шкіл міста Івано-Франківська за участю у Всеукраїнських олімпіадах. У закладі навчаються учні більш ніж 27 національностей, при цьому для них всіх створено оптимальні умови навчання. На сьогодні у школі 47 дітей із тимчасово окупованої території України. Завдяки вмілому керівництву директора організовано міжнародну співпрацю та шкільне партнерство з низкою навчальних закладів Європи. Щороку збільшується кількість випускників школи, котрі вступають на бюджетну форму навчання у вищі вузи України та Європи.” (цитата з firtka.if.ua).

Довiдка: Міська премія імені Богдана Ступарика заснована в Івано-Франківську в 2007. Щорічно її можуть отримати не більше трьох педагогів. Кандидатури подають колективи всіх навчальних закладів і визначаються таємним голосуванням на колегії освітян. Наразі премію імені Богдана Ступарика отримали шість івано-франківських освітян.
stuparyka3dolgova-stuparykastuparyka2

Вересень 30, 2015