Фестиваль фізичного експерименту

19 листопада 2017 року в приміщенні Прикарпатського національного університету на фізико-математичному факультеті відбувся фестиваль фізичного експерименту, на якому зібралися учителі та учні шкіл м. Івано-Франківськ. Учні нашої школи, Шлапак нікіта, Лопушанський Анатолій, Єргашев Надир, Галюк Вадим та Ворох Ростислав разом із вчителькою фізики Єрмоленко С. Ю. відвідали цей фестиваль. Багато цікавих дослідів і демонстрацій було презентовано студентами та викладачами факультету, а також були проведені інтелектуальні ігри на знання фізики. Шлапак Нікіта отримав ІІ місце серед старшокласників. Ура!. Може наші діти стануть фізиками?..

Листопад 23, 2017