Згідно Закону України про освіту усі школи повинні приймати дітей на навчання згідно проживання у конкретному мікрорайоні міста.

Наш ліцей єдиний в м. Івано-Франківськ для якого не визначений конкретний мікрорайон, оскільки це пов’язано з вивченням 4-ох мов. Тому на навчання до Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради зараховуються усі діти, котрі бажають навчатися в класах або з польською або з російською мовою навчання.

Для зарахування на навчання потрібно свідоцтво про народження дитини та заява відповідного зразка (заповнюється при співбесіді у кабінеті директора)

18 Червня, 2017