Згідно Закону України про освіту усі школи повинні приймати дітей на навчання згідно проживання у конкретному мікрорайоні міста.

Наша школа єдина в м. Івано-Франківськ для якої не визначений конкретний мікрорайон, оскільки це пов’язано з вивченням 4-ох мов. Тому на навчання у Івано-Франківській загальносовітній школі І-ІІІ ступенів №3 зараховуються усі діти, котрі бажають навчатися в класах або з польською або з російською мовою навчання.

Для зарахування на навчання потрібно свідоцтво про народження дитини та заява відповідного зразка (заповнюється при співбесіді у кабінеті директора)

Червень 18, 2017

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58