“Година коду”

З 5 по 9 грудня 2016 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики  в Івано-Франківську пройшов проект: “Година Коду” (Hour of Code). Мета проекту – знайомство школярів в ігровій формі з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста.

Наша школа також долучилась до даного проекту. Завдяки співпраці організації “ІТ-CLUSTER Івано-Франківськ” та викладача інформатики Тимчишина М. А. школярі 10-их та 7-А класів мали змогу побувати на екскурсіях у ІТ-компаніях Івано-Франківська, де ознайомились з азами роботи програмістів та напрямами їх діяльності.

Також представники ІТ-кластеру завітали до учнів 3-Б класу, з якими провели тренувальний майстер-клас програмування  в ігровій формі.

Грудень 12, 2016