Підсумки тижня юнацької книги

Щорічно у нашій школі стало традицією проводити Тиждень дитячої та юнацької книги. Цього року святковий тиждень був присвячений 160- річчю від дня народження І.Франка.

У підготовці та проведенні брали участь бібліотекарі, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, батьки та учні школи. На інформаційному стенді було розміщено повідомлення про заходи, які відбудуться протягом тижня.

Відкрився тиждень літературною годиною бібліотеці  біля книжкової виставки «Кожна пісня моя – віку мого день» (І.Франко). У ході підготовки діти самостійно вибирали мови (українська, польська, англійська) для декламування поезій Франка. У цьому їм надали допомогу вчителі: Фуштей Л.І., Михайленко І.В., Сергієнко Т.А., Цехомська М.

3

2

30 березня разом з колегами з міської юнацької бібліотеки, вчителем української мови та літератури Михайленко І.В. була проведена літературно-поетична вітальня «Від Франка до сьогодення». Активними учасниками свята були учні 3-В, 5-В , 9-В, 10-А та 11-В класів нашої школи. Святково одягнені у барвисті вишиванки, вони натхненно читали вірші Івана Франка різними мовами. На заході були присутні представники каналу «Галичина», які зробили відеозапис виступів найкращих виконавців творів Франка.

45

31 березня у співпраці з вчителем ГПД Блискун Н.М. відбулася літературна подорож «У світі Франкової казки».  Того дня, головними дійовими особами, у часі презентації свята були діти 2-А, 2-Б, та 5-А класів. Чудові яскраві враження  втілені у ролях героїв відомої літературної казки Франка «Ріпка» стали найкращою оцінкою свята.

Традиційно шкільні бібліотекарі спільно з класними керівниками та учнівським самоврядуванням проводили акцію «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу».