Правила поведінки учнів на уроках

1. Учні зобов’язані приходити до школи за 10-15 хвилин до початку занять.
  2.  Заборонено перебувати в класах у верхньому одязі.
  3.  Одяг учнів має бути чистим і охайним та відповідати вимогам, викладеним у Статуті школи.
  4.  Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.
  5.  Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитись, відвертати увагу інших учнів від уроку.
  6. Заборонено виходити з класу без дозволу вчителя.
  7. Урок закінчується тоді, коли вчитель оголосив про це. Тільки після цього учні можуть йти на перерву.
  8. Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-яких заперечень.
  9. Учень повинен дбайливо ставитися до своїх підручників та зошитів.
  10. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.
  11. Забороняється користуватися мобільним телефонами під час проведення уроків.
Березень 04, 2015

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58